portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Wzgórze Magellana - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wzgórze Magellana - sprawy osiedlowe » Forum » Internet i TV
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Internet i TV

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Goldy89 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Nie Lis 09, 2014 20:52
Posty: 60
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 10:02    Temat postu: Re: Internet i TV

Ktoś wie może czy limes wchodzi na nasze osiedle? Podobno miała być przygotowana oferta.
lukasz94 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Czw Mar 27, 2014 20:17
Posty: 1
Skąd: gdyni

PostWysłany: Sob Lis 15, 2014 0:20    Temat postu: Re: Internet i TV

Narazie nic nie wiadomo Crying or Very sad
dawid300 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Gru 24, 2014 11:45
Posty: 1
Skąd: Gdańsk-Wzgórze Magellana

PostWysłany: Śro Gru 24, 2014 11:49    Temat postu: Re: Internet i TV

Wklejam odpowiedz otrzymaną od Pani reprezentującej firmę Limes, którą otrzymałem kiedy zapytałem o ofertę dla budynku 14. Pozwoliłem sobie wyciąć dane osobowe tej Pani, żeby niepotrzebnie jej nie narażać.

Cytat:
Witam,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Nawiązując do otrzymanego zapytania o możliwości podłączenia internetu informuję, iż aktualnie nie świadczymy usług we wskazanej lokalizacji.
Występowaliśmy z wnioskiem o podłączenie ul. Magellana 14 jednakże, deweloper (będący jeszcze wówczas reprezentantem Zarządu Wspólnoty) wystosował do nas żądanie zapłaty horrendalnej kwoty za możliwość wykonania przyłącza do budynku, pomimo faktu, iż nie wiązało się to i nie wiąże dla Wspólnoty z jakimikolwiek opłatami - całość prac i kosztów ponosi operator, tj LIMES.
Nie udało się nam porozumieć, dlatego też wówczas odstąpiliśmy od dalszych rozmów, gdyż było to dla nas niezrozumiałe i w naszej opinii bezzasadne.
Jeżeli tylko pojawi się możliwość podłączenia, zostaną Państwo o niej zawiadomieni poprzez ulotki, plakaty lub informację bezpośrednią.


I drugi mail:
Cytat:
Witam,

Nie mam nic przeciwko, może Pan umieścić taką informację na forum. Mam tylko prośbę by dołączył Pan też taką informację, że Firma Limes wystąpiła z wnioskiem o podłączenie zarówno ul. Magellana 12 jak i 14. W przypadku Nr 12 nie było problemu, prace już są na ukończeniu (w styczniu 2015 uruchamiamy sygnał).
flyjolka 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Sob Paź 23, 2010 10:50
Posty: 163
Skąd: Gdansk- Wzgorze Magellana

PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 0:19    Temat postu: Re: Internet i TV

Jesli chodzi o predkosc internetu i oferte kanalow TV w przelozeniu na cene to UPC jednak wygrywa.
rafaelli 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Gru 13, 2010 8:12
Posty: 7
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Maj 20, 2015 8:39    Temat postu: Re: Internet i TV

Witam,
Limes już od jakiegoś czasu dostarcza swoje usługi na Magellana (12). Czy ktoś z Was się na nich zdecydował? Interesuje mnie TV+Internet. Jakie wrażenia? awaryjność, obsługa klienta itp?
Aktualna umowa z Jarsatem mi się kończy i zastanawiam się nad przesiadką.

Z góry dziękuję za informacje.
Pozdrawiam
ciekaw 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Mar 17, 2011 11:43
Posty: 173
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Maj 11, 2016 14:13    Temat postu: Re: Internet i TV

czy Ktoś ma interent i tv - ale poza vectra i upc ?
ftw 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 22, 2006 0:48
Posty: 94
Skąd: Wzgórze Mickiewicza

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 14:05    Temat postu: Re: Internet i TV

Powrócę do odwiecznego pytania/dylematu ponieważ zbliża się koniec umowy z UPC. Miałem przez 2 lata. Uwag 0, awarii 0 więc jakoś super. Aktualnie oferta cenowa UPC to prawie dwukrotność w porównaniu do konkurencji z Vectry czy Limesu.
Czy ktoś kto użytkował na Magellana Vectrę i Limes (z naciskiem na ten Limes) podpowiedział by coś na temat jakości usług? Byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam
ciekaw 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Mar 17, 2011 11:43
Posty: 173
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 21:01    Temat postu: Re: Internet i TV

ja mam w Limes od czerwca, powiem tak - w tej cenie wtedy nie było lepszej oferty za 74 zł - ok. 120 kanałów = internet (średni jakiś mam), ale... z niedogodności to telewizja na 2 odbiornik trzeb wykupić usługę za 10 zł/miesiąc, poza tym b. dobry pakiet sportowy w tej cenie... i filmowy, poza tym korzystam z routera - czasem się wiesza ale nigdy nie było odcięcia usługi, niestety trzeba wykupić urządzenie za 200 zł do drugiego telewizora.
a i jeszcze jedno wcześniej miałem vectra - porażka, serwis to masakra.. mimo wszystko limes lepszy
refdynand 
   

Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Nie Cze 23, 2013 20:20
Posty: 31
Skąd: gdańska

PostWysłany: Śro Lis 30, 2016 10:34    Temat postu: Re: Internet i TV

podobnie jak kolega wyzej mam Limes od ok pol roku,
jestem zadowolony bo net z tv za 69zl : 160/80 trzyma poziom przy sciaganiu, na pewno jesli sie urzywa jakis program typu download accelerator...
Problemem jest router niby ma 4 anteny Very Happy, ale przez dwie sciany polaczenie router <-> laptop spada do 5Mb/s
po kablu wszystko smiga.
ftw 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 22, 2006 0:48
Posty: 94
Skąd: Wzgórze Mickiewicza

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 12:08    Temat postu: Re: Internet i TV

Dziękuję za informacje. Ostatecznie, po złożeniu wypowiedzenia UPC tak się tym faktem zasmuciło, że dali mi bardzo dobrą ofertę i zostałem u nich. Ze względu na jakość do mnie przemawiają choć konkurencja ma lepsze ceny.
michasqgp 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Sob Sie 27, 2011 13:24
Posty: 191
Skąd: Gdańsk Magellana

PostWysłany: Pon Gru 12, 2016 8:34    Temat postu: Re: Internet i TV

ftw napisał:
Dziękuję za informacje. Ostatecznie, po złożeniu wypowiedzenia UPC tak się tym faktem zasmuciło, że dali mi bardzo dobrą ofertę i zostałem u nich. Ze względu na jakość do mnie przemawiają choć konkurencja ma lepsze ceny.

to standard. Wystarczy złożyć wypowiedzenie umowy i do negocjacji wkracza tzw. dział utrzymania, który ma lepsze propozycje niż zwykły BOK.
Mateusz7238 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Czw Cze 07, 2018 14:33
Posty: 453
Skąd: Poznania-Galileo

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 14:10    Temat postu: Re: Internet i TV

Internet i TV w Gdańsku - Wzgórze Magellana znajdziecie za pomocą wyszukiwarki z funkcją porównywania na https://www.dostawcy-internetu.pl/. Wpiszcie swój dokładny adres.
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama